Ciekawe informacje...

Etapy tworzenia stron internetowych

1. Rozpoznanie potrzeb klienta

W tym początkowym etapie analizujemy działalność naszego klienta i jego oczekiwania dotyczące projektu. Proponujemy konkretne rozwiązania, powstaje zarys struktury informacyjnej w serwisie oraz nawigacji.

2. Projekt graficzny

Istnieją dwa scenariusze działań:
a) Oferujemy możliwość obejrzenia projektu jeszcze przed jego zakupem.  Umożliwiamy wybór wyglądu witryny jeszcze przed nawiązaniem współpracy, dzięki czemu macie pewność, że będzie ona wyglądała dokładnie tak, jak zaplanowaliście. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
b) Tworzymy projekt indywidualny w oparciu o konsultacje z klientem. Jest to rozwiązanie czasochłonne i bardziej kosztowne, oferujące bardziej indywidualny wygląd witryny.

3. Tworzenie strony

Po zaakceptowaniu projektu graficznego, zamieniamy go na działającą witrynę. Proces kodowania strony odbywa się etapami, a kolejne wersje dostępne są na serwerze testowym dostępnym dla klienta.
Sprawdzamy również czy wasza witryna wyświetla się poprawnie we wszystkich przeglądarkach internetowych.

4. Wdrożenie i hosting stron

Wybieramy i rejestrujemy domenę dla waszej firmy. Zaprojektowany i wykonany serwis internetowy wdrażamy na naszych lub zewnętrznych serwerach.

5. Pozycjonowanie

Wykonanie dobrej witryny internetowej to nie wszystko – to tak jakby postawić piękną reklamę daleko w polu – nikt jej nie zobaczy. Dlatego proponujemy promocję waszego serwisu w internecie. Dajemy gwarancję pozycji top 10 w wyszukiwarce google, wp, oraz onet.

6.Aktualizacja strony

Dbanie o aktualność oferty prezentowanej w serwisie internetowym jest konieczne, by był on chętnie odwiedzany przez internautów. Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści. Zapewniamy także oprogramowanie cms służące aktualizowaniu treści serwisu bezpośrednio przez naszych klientów.